Oferty Willa Skała

Lato na Podhalu

Podhalańskie lato zaprasza zdobywców górskich szczytów, wędrowców szlakami, rowerzystów, miłośników adrenaliny, którzy marzą o skoku na bunggie, fanów quadów, kajakarstwa a także tych, którzy czekają na błogie lenistwo pod kopą siana z zimną żentycą w ręku. Letnie pogodne dni zachęcają do aktywności a długie ciepłe wieczory sprzyjają grillowaniu z przyjaciółmi. Wakacje tylko w górach!

Czytaj więcej

Złota jesień w Tatrach

Jesienny liść opada leniwe z usychającego na zimę drzewa. Złote promienie przebijają się przez poranną mgłę, która otacza górskie szczyty. Zadumana, poetycka, samotna i inspirująca jesień zawitała na Podhale. Na szlakach robi się co raz luźniej a poranne panoramy przyciągają amatorów fotografii, uprawiających Nordic Walking i samotnych podróżników.

Czytaj więcej

Zima w Tatrach

Zima i Podhale to połączenie doskonałe! Każdego roku zima przychodzi w te rejony i prószy białym puchem aby każdy z naszych gości miał udane i białe ferie, pełne aktywnego wypoczynku na stoku. Zimowa aura, góry, baseny termalne z gorącą wodą, karczmy z gorącymi daniami regionalnymi, kuligi z ogniskiem i grzańcem, możliwości jest bez liku! Wystarczy tylko przyjechać do Skały i dobrze się bawić.

Czytaj więcej

Wiosna i krokusy

Wiosna pobudza otoczenie do życia. Pierwsze promienie słońca, zieleniące się polany i świeże powietrze oczyszczają nas po zimie i zachęcają do wyjścia z domu. Górskie polany pokrywają się dywanami z fioletowych krokusów a tatrzański krajobraz napawa inspiracją i nowymi nadziejami. Odwiedźcie Willę Skałę wiosną a przekonacie się, że jest to doskonała pora na urlop w górach.

Czytaj więcej
FaLang translation system by Faboba